За результатами співробітництва Маріупольського державного університету з провідними університетами та навчальними закладами Європейського Союзу студенти спеціальності «Міжнародна економіка» мають можливість навчання за програмою «Подвійний диплом».

Відповідно до проекту TEMPUS MODEP «Модернізація та розвиток професійно орієнтованих курсів» студенти спеціальності можуть пройти курс практичної підготовки в Університеті Овернь-Клермон (Франція) з одночасним навчанням у МДУ.

З 2012 року МДУ разом з Полонійною академією (м.Ченстохова) започаткував сумісний проект за магістерською програмою з фінансового менеджменту, відповідно до якого студенти мають можливість пройти курс навчання у Польщі з отриманням двох дипломів – МДУ та Полонійної академії.

Програма «Подвійний диплом» надає можливість студентам спеціальностей «Міжнародна економіка», “Міжнародний бізнес” здобути якісну європейську освіту, стати висококваліфікованими фахівцями з обраних спеціальностей та отримати значні переваги на ринку праці.