В університеті активно розвивається студентський волонтерський рух. За ініціативи студентства в МДУ реалізується один з благодійних проектів «З теплом в серці», ініціатором якого стала випускниця спеціальності «Міжнародна економіка» Шаталова Ірина, а сам проект було визнано кращим на загальноміському конкурсі «Майбутнє Маріуполя» (2009) та регіональному конкурсі Донецької ТПП «Золотий Меркурій» (2008).  

У 2011 році студенти-волонтери ініціювали проведення соціального творчого проекту для дітей інтернат них установ міста – благодійного марафону «Планета дитячих сердець».

Серед численних заходів, які проводяться учасниками благодійних проектів: збір коштів для надання матеріальної адресної допомоги хворим дітям, благодійні аукціони та вечірки з метою збору коштів для цільової допомоги інтернатам міста, поїздки в інтернатні заклади міста, концертні програми до новорічних свят.

Участь у благодійному проекті «З теплом у серці» дає студентам можливість виявляти ініціативу, самостійно приймати рішення й реалізовувати власні ідеї, сприяє вихованню почуття милосердя, толерантного ставлення до незахищених верств населення.