Зустріч студентів ЕПФ з представниками ПАТ КБ “Приватбанк”

15 листопада 2016 року у Маріупольському державному університеті відбулась зустріч студентів економіко-правового факультету МДУ з представниками ПАТ КБ «Приватбанк» –  начальником департаменту – заступником керівника напрямку HR ГО Смолій Інною Ростиславівною та керуючим відділенням банку Кургановим Дмитром Ігоровичем. У зустрічі прийняли участь студенти спеціальностей «Міжнародна економіка», «Міжнародний бізнес», «Менеджмент», «Системний аналіз».

В ході зустрічі студентам було донесено важливу інформацію щодо особливостей професії банківського співробітника, майбутнього працевлаштування студентів у відділеннях банку та проходження он-лайн практики, яка надає можливість студентам отримати знання і навички практичної роботи в режимі он-лайн.

Такі зустрічі студентів економіко-правового факультету з керівництвом та провідними фахівцями банківських установ міста Маріуполя вже стали традиційними і спрямовані на підвищення рівня практичної підготовки студентів та сприяння працевлаштуванню випускників.