ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція

6 грудня 2013 року у Маріупольському державному університеті пройшла IХ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Особливості інтеграції країн у світовий економічний та політико-правовий простір», організатором якої виступає кафедра міжнародної економіки за сприянням департаменту економіки Маріупольської міської ради та Відділення у м. Маріуполь Донецької торгово-промислової палати.

Результати своїх досліджень представили молоді вчені з різних міст України, Росії, Молдови, Грузії. Всього в роботі конференції взяли участь понад 160 студентів, аспірантів, молодих вчених з 14 вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів.

На урочистому відкритті конференції учасників та гостей форуму привітали перший проректор МДУ, професор кафедри міжнародної економіки, доктор економічних наук Чентуков Ю.І., проректор з наукової роботи МДУ, завідувач кафедри міжнародної економіки, доктор економічних наук, професор Булатова О.В., декан економіко-правового факультету, завідувач кафедри господарського, цивільного та трудового права, доктор юридичних наук, професор Ніколенко Л.М.

З науковими доповідями на пленарному засіданні виступили аспірант кафедри міжнародної економіки МДУ Осипенко Крістіна і студентка ОКР «Магістр» спеціальності «Міжнародна економіка» Давидова Марія.

Тези наукових доповідей, представлених учасниками конференції, були опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

Дякуємо Всім за участь ї бажаємо благополуччя та успіхів!

Викладачі кафедри міжнародної економіки.