Гру 09

IV Міжнародна науково-практична конференція

8 грудня 2017 року у Маріупольському державному університеті пройшла ІV Міжнародна науково-практична конференція «Особливості інтеграції країн у світовий економічний та політико-правовий простір», організатором якої традиційно виступає кафедра економіки та міжнародних економічних відносин у співпраці з провідними вузами Болгарії, Польщі, Грузії, Молдови, департаментом з питань економіки Маріупольської міської ради та Відділенням у м. Маріуполь Донецької торгово-промислової палати.

На урочистому відкритті конференції, присвяченої 20-річчю кафедри економіки та міжнародних економічних відносин учасників та гостей форуму привітали ректор МДУ, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі, професор Костянтин Балабанов, декан економіко-правового факультету МДУ, доктор економічних наук Роман Толпежніков, директор Департаменту з питань економіки Маріупольської міської ради Євген Бодягін, керівник ГО «Фонд розвитку Маріуполя» Юрій Кампов, керуючий філією ПАТ «Перший український міжнародний банк» в м. Маріуполі Андрій Висоцький, керуючий філією ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» в м. Маріуполі, кандидат економічних наук Дмитро Дресвянніков та заступник начальника Департаменту комунікації Національної поліції України Ольга Атаманова, яка є випускницею спеціальності «Міжнародна економіка».

Дякуємо Всім за вітання, участь ї бажаємо благополуччя та успіхів!

Викладачі кафедри економіки та міжнародних економічних відносин.

Лис 16

Зустріч студентів ЕПФ з представниками ПАТ КБ “Приватбанк”

15 листопада 2016 року у Маріупольському державному університеті відбулась зустріч студентів економіко-правового факультету МДУ з представниками ПАТ КБ «Приватбанк» –  начальником департаменту – заступником керівника напрямку HR ГО Смолій Інною Ростиславівною та керуючим відділенням банку Кургановим Дмитром Ігоровичем. У зустрічі прийняли участь студенти спеціальностей «Міжнародна економіка», «Міжнародний бізнес», «Менеджмент», «Системний аналіз».

В ході зустрічі студентам було донесено важливу інформацію щодо особливостей професії банківського співробітника, майбутнього працевлаштування студентів у відділеннях банку та проходження он-лайн практики, яка надає можливість студентам отримати знання і навички практичної роботи в режимі он-лайн.

Такі зустрічі студентів економіко-правового факультету з керівництвом та провідними фахівцями банківських установ міста Маріуполя вже стали традиційними і спрямовані на підвищення рівня практичної підготовки студентів та сприяння працевлаштуванню випускників.

 

Гру 05

ІІ Міжнародна науково-практична конференція

4 грудня 2015 року у Маріупольському державному університеті пройшла ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Особливості інтеграції країн у світовий економічний та політико-правовий простір», організатором якої виступає кафедра міжнародної економіки у співпраці з провідними вузами Польщі, Грузії, Молдови, департаментом економіки Маріупольської міської ради та Відділенням у м. Маріуполь Донецької торгово-промислової палати.

Результати своїх досліджень представили молоді вчені з вищих навчальних закладів Кагула, Комрата (Республіка Молдова), Тбілісі, Сухумі, Кутаїсі (Грузія), Білостока, Вроцлава, Кракова, Щецина (Польща), Києва, Дніпропетровська, Одеси, Львова, Кривого Рогу, Полтави та Маріуполя.

На урочистому відкритті конференції учасників та гостей форуму привітали проректор з міжнародних зв’язків МДУ, професор Микола Трофименко, віце-президент Донецької торгово-промислової палати – керуюча Відділенням у м.Маріуполь Олена Політік, керуючий філією ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» у м.Маріуполь Дмитро Дресвянніков, професор кафедри міжнародної економіки МДУ Володимир Омельченко.

Результати своїх наукових досліджень на пленарному засіданні представили асистент кафедри менеджменту МДУ  Кристина Осипенко, докторант Ягеллонського університету (Польща) Марчін Вробель і магістр культурознавства Ягеллонського університету Кароліна Агнежка Добож.

Тези наукових доповідей, представлених учасниками конференції, були опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

Дякуємо Всім за участь ї бажаємо благополуччя та успіхів!

Викладачі кафедри міжнародної економіки.

Лис 03

Святкування міжнародного дня заощаджень

31 жовтня на базі економіко-правового факультету МДУ відбулася зустріч провідного економіста філії Публічного акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» в м. Маріуполь Дениса Комаркова зі студентами спеціальностей «Міжнародна економіка», «Міжнародний бізнес» та «Менеджмент організацій», приурочена до святкування Міжнародного дня заощаджень. 

Зустрічі студентів зазначених спеціальностей з керівництвом та провідними фахівцями Укрексімбанку вже стали традиційними. В рамках угоди, укладеної між МДУ і ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» та з метою поліпшення практичної підготовки студентів починаючи з 2011 року реалізується інноваційна освітньо-наукова партнерська програма, яка передбачає проведення провідними фахівцями банку лекційних занять і тренінгів для студентів зазначених спеціальностей.

Бер 16

Привітання з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

13 березня 2014 р. на науково-практичній конференції, яка проходила у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського в рамках ІІ  (заключного) етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Світове господарство і міжнародні економічні відносини» посіла ІІІ місце студентка IV курсу спеціальності «Міжнародна економіка» МДУ Трофименко Яна. Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки Мітюшкіна Х.С.

Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів та звершень !

Гру 13

Зустріч з абітурієнтами

12 грудня 2013 р. на базі Маріупольського державного університету кафедрою міжнародної економіки спільно з кафедрою менеджменту було організовано зустріч з учнями шкіл м.Маріуполя: ЗОШ І-ІІ ступенів №20, НВК “колегіум-школа” №28, ЗОШ І-ІІІ ступенів №36 та ЗОПШ “Прівілегія”. 

Майбутніх абітурієнтів привітали завідувач кафедри міжнародної економіки, д.е.н., професор Булатова О.В. та відповідальний секретар приймальної комісії Мазур Ю.В.

Увазі присутніх була представлена інформація щодо умов вступу до університету, проведена екскурсія, під час якої учні мали можливість поспілкуватися зі студентами старших курсів та ознайомитись з матеріально-технічним оснащенням аудиторій.

Гру 09

ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція

6 грудня 2013 року у Маріупольському державному університеті пройшла IХ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Особливості інтеграції країн у світовий економічний та політико-правовий простір», організатором якої виступає кафедра міжнародної економіки за сприянням департаменту економіки Маріупольської міської ради та Відділення у м. Маріуполь Донецької торгово-промислової палати.

Результати своїх досліджень представили молоді вчені з різних міст України, Росії, Молдови, Грузії. Всього в роботі конференції взяли участь понад 160 студентів, аспірантів, молодих вчених з 14 вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів.

На урочистому відкритті конференції учасників та гостей форуму привітали перший проректор МДУ, професор кафедри міжнародної економіки, доктор економічних наук Чентуков Ю.І., проректор з наукової роботи МДУ, завідувач кафедри міжнародної економіки, доктор економічних наук, професор Булатова О.В., декан економіко-правового факультету, завідувач кафедри господарського, цивільного та трудового права, доктор юридичних наук, професор Ніколенко Л.М.

З науковими доповідями на пленарному засіданні виступили аспірант кафедри міжнародної економіки МДУ Осипенко Крістіна і студентка ОКР «Магістр» спеціальності «Міжнародна економіка» Давидова Марія.

Тези наукових доповідей, представлених учасниками конференції, були опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

Дякуємо Всім за участь ї бажаємо благополуччя та успіхів!

Викладачі кафедри міжнародної економіки.

 

Сер 31

Посвята в студенти МДУ

30 серпня 2013 в Палаці культури Металургів відбулася урочиста церемонія посвяти в студенти Маріупольського державного університету.

З теплими словами привітання до присутніх та побажаннями удачі та успіхів першокурсникам звернувся ректор МДУ, Почесний консул Республіки Кіпр в Маріуполі, професор Костянтин Балабанов.

Завершився урочистий захід святковим концертом, підготовленим студентами та випускниками Маріупольського державного університету

Сер 30

Урочисте вшанування видатних спортсменів м.Маріуполя

29 серпня 2013 року у Маріупольській міській раді відбулося урочисте вшанування видатних спортсменів.

Серед спортсменів, які представляють м.Маріуполь на міжнародному рівні є випускники Маріупольського державного університету: Олександр Комаров, майстер спорту України міжнародного класу з плавання, Чемпіон Світу 2013р. (спеціальність “Міжнародна економіка”), Данііл Чуфаров, заслужений майстер спорту, чемпіон та рекордсмен Світу 2013 р. з плавання (спеціальність “Менеджмент організацій”).

Щиро вітаємо всіх переможців та бажаємо подальших успіхів та звершень !

Тра 20

Презентація кращих творчих робіт в рамках конкурсу «Мій Маріуполь: реалії та перспективи економічного розвитку»

17 травня 2013 на базі Маріупольського державного університету відбулася презентація кращих творчих робіт школярів в рамках другого етапу міського конкурсу «Мій Маріуполь: реалії та перспективи економічного розвитку».
Конкурс був організований та проведений серед учнів старших класів м.Маріуполя за ініціативи МДУ спільно з управлінням освіти Маріупольської міської ради, департаментом економіки Маріупольської міської ради, депутатською комісією Маріупольської міської ради VI скликання з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів.
За підсумками 2 етапу було визначено 7 кращих творчих шкільних робіт, присвячених актуальним питанням розвитку економіки м. Маріуполя:
«Зелене місто» (Хаджинова Світлана, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15)
«Створення бізнес-школи в м. Маріуполі» (Добровольська Олена, СШ № 5)
«Використання енергії вітру як один з факторів покращення роботи житлово-комунального хазяйства міста Маріуполя» (Гуров Олександр, ЗОШ № 44)
 «Перший коворкінг-центр в Маріуполі: перспективи зародження і подальшого розвитку» (Герасименко Ярослав, СШ № 63)
 «Оцінка ефективності роботи житлово-комунального господарства міста Маріуполя» (Носенко Дмитро, СШ № 5)
 «Чи можливе застосування досвіду Німеччини (м. Віттмунд) з очищення стічних вод в Маріуполі» (Рикалева Ірина, ММЛ)
 «Застосування вітрогенераторів на побутових об’єктах як спосіб економії електроенергії» (Поляков Дмитро, НВК № 28)
Всіх присутніх привітала декан економіко-правового факультету МДУ Людмила Ніколенко, а також члени суддівської комісії: методист Маріупольського науково-методичного центру Світлана Добровольська та заступник завідувача кафедри менеджменту МДУ Вікторія Мацука.

27 травня 2013 року в малому залі Маріупольської міської ради відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу та їх наукових керівників.